Boże Narodzenie 2015

Tajemnica Wcielenia Syna Bożego i Jego przyjście na świat, przypomina, że my również mamy wcielać miłość i miłosierdzie w nasza codzienność. Urzeczywistniamy cud Bożego Narodzenia tam, gdzie pozwalamy Jezusowi rodzić się w sercach poprzez wielkie i małe gesty miłości, przebaczenia, braterskiej solidarności i wzajemnej troski.

W te dni pełne ciepła i Bożego światła, życzymy niech Chrystus miłosierny, umacnia Was swym błogosławieństwem, towarzyszy wszystkim podejmowanym zadaniom, niech daje siłę i pozwala odnajdywać prawdziwy sens i wartość codziennych wydarzeń.

W Nowym Roku 2016, życzymy duchowego światła oraz Bożej mocy i błogosławieństwa.

Z darem modlitwy przy betlejemskim żłóbku

Wspólnota OO. Karmelitów z Pilzna

Adwent 2015

ADWENT 2015

"Adwent uświadamia wszystkim to, że dane nam zostało zbawienie przez łaskę w Przyjściu Pana naszego Jezusa Chrystusa. Otwórzmy na nowo serca nasze, aby mogła w nich działać łaska tegorocznego Adwentu w całym swoim bogactwie i głębi. Adwent oznacza rokrocznie jakby nowy rozdział w księdze zbawienia, którą Bóg pisze w Kościele. Pisze poprzez dzieje człowieka."

Św. Jan Paweł II

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICZENIA W RORATACH CODZIENNIE O GODZ. 6:30

Adoracja w Pierwszy Piątek miesiąca

W PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA PO MSZY ŚW. WIECZOROWEJ

GODZINNA ADORACJA PROWADZONA PRZEZ WSPÓLNOTĘ MODLITEWNĄ

"Źródło Pocieszenia"

Światowe Dni Młodzieży Karmelitańskiej

Serdecznie zapraszamy na Światowe Dni Młodzieży Karmelitańskiej.

Wszystkie informacje znajduja się na stronie www.sdm.karmelici.pl

Kurs dla lektorów

Uwaga ministranci!

Rozpoczynamy kurs dla lektorów w każdą sobotę począwszy od 5 grudnia o godz. 10.00 w sali klasztoru.