Objawienie Pańskie - 6.01.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA OBJAWIENIE PAŃSKIE
6.01.2019W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.
Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze domy na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.
Dzisiaj koronka szkaplerzna o godz. 14:45 i nieszpory maryjne o godz. 15:30.
Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia w każdy poniedziałek o godz. 7:30.
Pilną potrzebą naszych czasów jest ożywienie pobożności eucharystycznej. Potwierdzeniem tego jest nie tylko mniejszy udział wiernych w niedzielnej Mszy świętej, ale także zanikający zwyczaj prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Usilnie zachęcamy do adoracji eucharystycznej. W naszej świątyni trwa ona codziennie od godz. 8:00 do 11:30.
W okresie świątecznym zapraszamy wszystkich Braci i Siostry Arcybractwa Szkaplerza św, służbę liturgiczną ołtarza: ministrantów i lektorów wraz z rodzicami na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę 13 stycznia 2019 r. o godz. 16:00. Rozpoczniemy Eucharystią, a następnie spotkanie w refektarzu klasztornym.Wygenerowano w sekund: 0.00
377,565 Unikalnych wizyt