XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.09.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
23.09.2018Pan Jezus przez całe swoje ziemskie życie wiedział, do czego się przygotowuje, że Jego śmierć będzie ceną za zbawienie ludzi. My też wiemy, że aby osiągnąć zbawienie, musimy przejść przez drogę codziennego krzyża naszych cierpień, niepowodzeń, grzechów. Zbawiciel wskazuje nam, że najlepszą postawą życiową jest postawa pełnego zaufania Panu Bogu. Mamy być jak małe dziecko, które bezgranicznie ufa swoim rodzicom.
Wspólnota modlitewna "Źródło Pocieszenia" zaprasza na spotkania modlitewne w każdy wtorek o godz. 18:30 w kaplicy klasztoru.
Przez cały tydzień do niedzieli trwa przy naszym kościele akcja zbierania środków czystości dla Domu Miłosierdzia prowadzonego przez siostry Józefitki w okręgu lwowskim na Ukrainie. Dom miłosierdzia jest przeznaczony dla samotnych i chorych, starszych osób pochodzenia polskiego. Środki można składać do kosza przy bocznym ołtarzu do soboty 29 września br.
W sobotę 29 września przypada święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Ci wielcy Boży posłańcy bronią nas i pouczają. Starajmy się z nimi zaprzyjaźnić.
Przy naszym sanktuarium istnieje Duszpasterstwo ministrantów i lektorów. Spotkania odbywają się w każdą sobotę o godzinie 10:00.
W zakrystii można nabyć kalendarz rolników.
W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 27 IX – św. Wincenty à Paulo (1581-1660);
• 28 IX – św. Wacław (ok. 907-929);
• 29 IX – święci Archaniołowie Michał, Gabriel i Rafał.Wygenerowano w sekund: 0.04
392,202 Unikalnych wizyt