PASTERKA - 24.12.2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
Msza w nocy - Pasterka - 24.12.2017

"Wśród nocnej ciszy" Rozpoczęliśmy świętowanie uroczystości Narodzenia Pańskiego. W świątecznej atmosferze chcemy najpierw podziękować wszystkim, którzy współpracując przy różnych dziełach, pomagali naszej wspólnocie w przeżywaniu prawdy o narodzeniu Syna Bożego. Dziękujemy za pomoc w budowaniu żłóbka, dekorację świątyni. Dziękujemy Służbie liturgicznej ołtarza, Panu Dyrygentowi, Orkiestrze, Panu Organiście.

Nowonarodzony Zbawiciel przychodzi do nas z obfitością łask. Zna nasze radości i smutki, wie, czego najbardziej potrzebujemy. Życzymy sobie wzajemnie, abyśmy umieli otwierać nasze serca na Jego łaskę i by On nas wciąż wewnętrznie przemieniał i odnawiał. Niech Jego błogosławieństwo obficie spływa na nasze rodziny, naszych sąsiadów, naszą Ojczyznę i na wszystkich ludzi dobrej woli.

W pierwszy dzień świąteczny porządek Mszy św. jak w niedzielę, jednak nie będzie Mszy św. o godz. 16:00.
W drugi dzień świąteczny zapraszamy na Msze Święte w porządku niedzielnym.

Jeszcze raz wszystkim życzymy radosnego świętowania.